UN LAIKS STRĀDĀ JŪSU LABĀ

SPECIALIZĒTIE PRINTERI

Krāsainie uzlīmju printeri

Ja klasiskie uzlīmju printeri drukā ar termodrukas vai termopārnes drukas tehnoloģiju, tad krāsainie uzlīmju printeri izmanto tintes drukāšanas metodi. Šajos printeros rullī satītais uzlīmju materiāls tiek ievietots printerī, kā klasiskajos vienkrāsu printeros. Bet vēl šajā printerī tiek ievietotas četri krāsu kārtridži. Izmantojot šādu tehnoloģiju, lietotājiem ražošanā vai noliktavā ir iespēja pašiem apdrukāt kvalitatīvas pilnkrāsu uzlīmes. Parasti šādiem printeriem izšķirtspēja ir 1200*600dpi vai 1200*1200dpi. Printeri var aprīkot ar rokas nogriezēju, kas dod iespēju pēc katras izdrukas ērti nogriezt uzlīmi, vai arī aprīkot ierīci ar automātisko griezēju. 

Aproču printeri

Aproču printeris ir ierīce, kas īpaši izstrādāta aproču drukāšanai. To parasti izmanto dažādās nozarēs, piemēram: veselības aprūpē, pasākumu organizēšanā, viesmīlībā. Printeris spēj drukāt pielāgotas aproces ar tādu informāciju, kā QR kodi, svītrkodi, logotipi un teksts. Tie piedāvā ātru, efektīvu un augstas kvalitātes drukāšanu, nodrošinot viegli salasāmu un vizuāli pievilcīgu galarezultātu uz aproces. Šie printeri ir ērts risinājums organizācijām, kurām identifikācijas nolūkos nepieciešams liels skaits aproču pacientu vai pasākuma apmeklētāju marķēšanai. Šāds printeris vienkāršo aproču izveides un drukāšanas procesu, ietaupot laiku un pūles.

Plastikāta karšu printeri

Plastikāta karšu printeri ir termopārneses printeri, kas ļauj izdrukāt dažāda veida kartes, piemēram, identifikācijas kartes, atlaižu kartes, studentu kartes un citu veidu personīgās vai uzņēmuma kartes, izmantojot plastikāta karšu sagatavi. Šie printeri ir plaši izmantoti dažādās sfērās: uzņēmējdarbībā, izglītībā, veselības aprūpē un valsts iestādēs, lai izveidotu personalizētu identifikācijas līdzekli, kas satur informāciju par personu vai organizāciju.

timesaving-specializeti-printeri-3

Kartona un tekstila birku printeri

Šie printeri, kas domāti gan neliela daudzuma (izmantojot dažus no tirgū populārajiem termopārneses printeriem), gan liela darba apjoma veikšanai (speciālizētie kartona un tekstila apdrukas printeri), būs parocīgi apģērbu marķēšanai.

Analīžu mēģeņu marķēšanas printeri

Šie ir tiešās termodrukas vai termopārneses drukas uzlīmju printeri, kas ir aprīkoti ar iebūvētu aplikatoru mēģeņu marķēšanai. Šādā veidā tiek izslēgtas mēģeņu marķēšanas kļūdas, jo izdrukātā uzlīme tiek uzlīmēta uzreiz pa tiešo uz mēģenes, izvairoties no cilvēku kļūdām. Piemērots risinājums analīžu pieņemšanas vietām, medicīnas iestādēm. Korpuss parasti tiek ražots no speciāla plastikāta, lai to var tīrīt ar medicīnā izmantojamajiem dezinfekcijas līdzekļiem. Spēj drukāt tekstus, svītru kodus, 2D kodus, gluži kā visi tirgū pieejamie klasiksie uzlīmju printeri.

Palīdzēsim izvēlēties piemērotāko risinājumu

Ņemot vērā visus kritērijus, mēs ieteiksim Jums piemērotāko printeri. Palīdzēsim arī izvēlēties atbilstošākos izejmateriālus. Prasīgākiem klientiem piedāvājam izveidot individuālus uzlīmju drukāšanas risinājumus. Sazinieties ar mums!

Aizpildi formu un mūsu speciālists, Jums atzvanīs izvēlētajā laikā

Populārākie specializētie printeri

Piesakies konsultācijai

Aizpildi formu, un mūsu speciālists Tev atzvanīs, Tev ērta laikā.

Atvērt
💬 Jautājumi?
Scan the code
JĒGPILNS KLIENTU ATBALTS
Sveiki👋
Kā varam Jums palīdzēt?