UN LAIKS STRĀDĀ JŪSU LABĀ

Uzlīmes

Lai noteiktu, kādas uzlīmes derēs tieši Jums, svarīgi pievērst uzmanību: 

  1. Cik noturīgai un ilgmūžīgai ir jābūt uzlīmei? (dažas minūtes, stundas, dienas vai ilgāku laiku; vai tekstam jāsaglabājas salasāmam; vai uz uzlīmes tiks drukāts svītru kods).
  2. Uz kādas virsmas tiks līmētas uzlīmes? (putekļaina, nelīdzena, mitra, auksta, karsta, gluda, mīksta, cieta); Retos gadījumos, piemēram, medicīnā jāņem vērā arī līmes ķīmiskais sastāvs (vai līmei ar virsmu un vielu, kas ir iepakojumā, nenotiek kādas ķīmiskas reakcijas).
  3. Kādos apstākļos uzlīme tiks līmēta un pēc uzlīmēšanas glabāta? (auksts, karsts, mitrs, slapjš, vai mainīgi apstākļi); Šis ir ļoti svarīgs parametrs, lai izvairītos no situācijām, kad uzlīme atlīmējas un nokrīt, vai uz uzlīmes uzdrukātā informācija izbalē un kļūst grūti nolasāma.
  4. Kādai jābūt uzlīmes izturībai pret skrāpējumiem vai berzi? (ir materiāli, kas paredzēti pamatlīdzekļu – preču, produktu – marķēšanai, kas pastāvīgi tiek lietoti un pakļauti berzei).
  5. Kāds ir nepieciešamais uzlīmes vai etiķetes izmērs?
Inventāra marķēšanas sudraba uzlīmes

Palīdzēsim izvēlēties piemērotāko risinājumu

Ņemot vērā visus augstāk minētos kritērijus, mēs ieteiksim Jūsu prasībām vispiemērotākās uzlīmes.

Aizpildi formu un mūsu speciālists, Jums atzvanīs izvēlētajā laikā

Piedāvājam

vellum uzlīmes - timesaving-izejmateriali-semigloss-uzlimes

Vellum uzlīmes

Izgatavotas no matēta papīra, noturīgas pret UV stariem un apkārtējās vides mehāniskās ietekmes; Vellum uzlīmes tiek apdrukātas, izmantojot termopārneses lentes (Ribbon), kas nodrošina augstu uzdrukātā teksta kvalitāti un tā noturību. Saglabā labu kvalitāti tiešā kontaktā ar sausiem un taukus saturošiem produktiem. Saimnieciski izdevīgākais drukas veids. Drukājot ar termolentu, ļoti paildzina termogalvas mūžu printerim. Pieejamas dažādās krāsās un izmēros.

vellum uzlīmes - timesaving-izejmateriali-semigloss-uzlimes

Semigloss uzlīmes

Izgatavotas no daļēji glancēta papīra, noturīgas pret UV stariem un apkārtējās vides mehāniskās ietekmes. Semigloss uzlīmes tiek apdrukātas, izmantojot termopārneses lentes (Ribbon), kas nodrošina augstu uzdrukātā teksta kvalitāti un tā noturību. Pieejamas dažādās krāsās un izmēros.

vellum uzlīmes - timesaving-izejmateriali-semigloss-uzlimes

Polipropilēna uzlīmes (PP)

Sintētiska materiāla uzlīmes, uz kurām var veikt pilnkrāsu druku. PP paredzētas drukai ar krāsojošās termopārneses lentes (Ribbon) palīdzību. Izmanto ilgstošas glabāšanas preču marķēšanai, jo tām nav balēšanas efekta. Noturīgas pie temperatūras izmaiņām un ārējās vides iedarbības (mitruma, eļļām, ķīmijas un citām šķidrām vielām). Pieejamas caurspīdīgas, dažādās krāsās un izmēros.

Inventāra marķēšanas sudraba uzlīmes

Specializētas poliestera uzlīmes

Noturīgas pret mitrumu, skrāpējumiem, neizbalē tiešos saules staros un tās var apstrādāt ar viegliem ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem. Populārs risinājums pamatlīdzekļu un inventāra marķēšanai. Uzlīmes tiek apdrukātas, izmantojot termopārneses lentes (Ribbon). Pieejamas caurspīdīgas, dažādās krāsās un izmēros.

vellum uzlīmes - timesaving-izejmateriali-semigloss-uzlimes

Thermo Top uzlīmes

Apstrādātas ar aizsargslāni un tām ir vidēji laba noturība pret ārējās vides faktoriem, piemēram, mitrumu, sauli un mehāniskiem bojājumiem. Tām ir termojutīgs pārklājums, kas kļūst tumšs augstas temperatūras iedarbības ietekmē un ļauj veikt druku bez termopārneses lentes (Ribbon) izmantošanas.

Pieejamas dažādās krāsās un izmēros.

vellum uzlīmes - timesaving-izejmateriali-semigloss-uzlimes

Thermo Eko uzlīmes

Ekonomiskākais uzlīmju tips. Tās ir papīra uzlīmes ar termojutīgu pārklājumu, kas kļūst tumšs augstas temperatūras iedarbības ietekmē un ļauj veikt druku bez termopārneses lentes (Ribbon) izmantošanas. Thermo Eko uzlīmes ir labs risinājums standarta preču marķēšanai veikalos, pārtikas rūpniecībā, farmācijā, loģistikā u.c. , kur uzlīmei nav nepieciešams ilgs mūžs. Pieejamas dažādās krāsās un izmēros.

Populārākās uzlīmes

Piesakies konsultācijai

Aizpildi formu, un mūsu speciālists Tev atzvanīs, Tev ērta laikā.

Atvērt
💬 Jautājumi?
Scan the code
JĒGPILNS KLIENTU ATBALTS
Sveiki👋
Kā varam Jums palīdzēt?