UN LAIKS STRĀDĀ JŪSU LABĀ

Uzlīmju printeri

Lai saprastu kāds uzlīmju printeris ir nepieciešams, ir būtiski zināt:

1.Kāda izmēra uzlīmes/etiķetes tiks drukātas. Aptuvenais drukāšanas apjoms mēnesī. Pēc šiem lielumiem var sarēķināt cik metri dienā tiks drukāti. Vai pietiek ar galda “desktop” printeri vai nepieciešams ir jau industriālās klases printeris. Vai viena industriāla printera vietā divi galda printeri ar dažāda izmēra etiķetēm un nodrošinājumu, lai drukāšana neapstātos arī gadījumā, ja kādam no printeriem būs nepieciešams remonts.

2.Jāpadomā par to, cik daudz teksta būs uz uzlīmes. Printeri mēdz būr ar 203dpi, 300dpi un 600dpi izšķirtspēju. Populārākie ir 203dpi, bet, ja uz etiķetes ir jādrukā maza izmēra daudz teksta, tad jāizvēlas printeri jau ar smalkāku izšķirtspēju.

3.Cik ilgs dzīves cikls ir nepieciešams uzlīmei. Tā var būt viena diena, dažas dienas, mēneši vai gadi. Printeri iedalās arī pēc drukāšanas metodes. Printeri ar tiešās termodrukas metodi spēj apdrukāt tikai speciālu uzlīmju termomateriālu (Termo ECO, Termo TOP). Šāda tipa uzlīmēm ir salīdzinoši īss dzīves cikls, ko parasti izmanto pārtikas veikalos precēm ar īsu derīguma termiņu, vai sūtījumu noformēšanas etiķetēm. Otrs veids ir termopārneses druka. Ar termopārneses druku apdrukātas etiķetes kalpos ilgāk, jo uzdrukātā informācija noturīgāka. Varēsiet apdrukāt gan papīra, gan plastikāta uzlīmes. Šāda veida drukas metode arī pagarina termoprintera drukāšanas galvas dzīves ciklu.

4.Jāizvērtē arī vēl šādi kritēriji: cik ātri jādrukā, kādā vidē atradīsies printeris (karsts, auksts, putekļains), kādi pieslēguma veidi (USB, LAN, RS232 u.c.).

5.Uzlīmju printerus ir iespējams arī uzlabot ar dažādu papildus aprīkojumu. Piemēram:

    • Uzlīmju nogriezējs – Iespēja pēc katras izdrukātās vai noteikta skaita izdrukātu uzlīmju, pārgriezt uzlīmju lentu;
    • Uzlīmju uztinējs – Šāda ierīce pēc uzlīmju drukāšanas tās satin rullī, vieglākai pārnēsāšanai;
    • Automatizētie aplikātori – Šo ierīci pieslēdz ražošanas līnijai un tā uzlīmi uzlīmēs tieši uz preces, bez roku palīdzības;
    • Rokas aplikātori – Ievietojot uzlīmju rulli šādā aplikātorā, ir ērtāk un ātrāk aplīmēt lielāku skaitu preču ar roku.

Palīdzēsim izvēlēties piemērotāko risinājumu

Ņemot vērā visus kritērijus, mēs ieteiksim Jums piemērotāko uzlīmju printeri. Kopā ar jebkuru uzlīmju printeri tiek piedāvāta bezmaksas uzlīmju/etiķešu dizaina un izdrukas programma. Palīdzēsim arī izvēlēties atbilstošākos uzlīmju/etiķešu materiālus. Prasīgākiem klientiem piedāvājam izveidot individuālus uzlīmju drukāšanas risinājumus. Sazinieties ar mums!

Aizpildi formu un mūsu speciālists, Jums atzvanīs izvēlētajā laikā

Piedāvājam

tdp-225-timesaving-uzlimju-printeris

Ekonomiskās klases printeri

Paredzēti maziem apjomiem. Šajos printeros var ievietot maza izmēra uzlīmju un krāsojošās termolentes ruļļus. Printera sastāvdaļās pārsvarā izmantota plastmasa. Tie nav paredzēti darbībai nelabvēlīgas vides apstākļos, kā arī nepārtrauktai darbībai un lielai (industriālai) noslodzei.

te200-uzlimju-printeri-videjas-klases-uzlimju-printeri-termo-druka-timesaving

Vidējās klases printeri

Šie printeri paredzēti vidējai līdz lielai noslodzei. Šādam printerim kustīgajās daļās tiek izmantots jau vairāk izturīgo metāla detaļu, kā arī iespējams ielādēt lielākus uzlīmju un krāsojošās lentes ruļļus, kas nozīmē, ka nebūs tik bieži nepieciešama izejmateriālu nomaiņa. 

HONEYWELL PX940-uzlimju-printeris-industrialas-klases-uzlimju-printeris-partikas-industrija-timesaving-termodruka

Industriālās klases printeri

Šiem printeriem visas kustīgās detaļas ir no izturīga metāla un mehānismos tiek izmantoti gultņi. Šie printeri paredzēti darboties sarežgītākos apstākļos (vēsā, putekļainā, karstā vidē). Šajos printeros var ievietot ļoti lielus izejmateriālu ruļļus, kā arī tos var daudz ātrāk un vienkāršāk nomainīt. Iespējams drukāt praktiski bez pārtraukumiem. 

te200-uzlimju-printeri-portativais-uzlimju-printeris-termo-druka-timesaving

Portatīvie printeri

Šie printeri vislabāk noderēs, ja uzlīmi vai etiķeti ir nepieciešams izdrukāt, pārvietojoties pa uzņēmuma teritoriju vai ārpus tās. Printerī iebūvēta uzlādējama baterija un tas piestiprināms pie jostas. Printeri ir aprīkoti ar WiFi un Bluetooth bezvadu savienojuma iespējām un iespējama datu apmaiņa ar darba datoru, serveri vai portatīvo datu uzkrāšanas termināli. Šādi printeri nav paredzēti liela apjoma uzlīmju drukāšanai. Printerī var ievietot nelielus izejmateriāla daudzumus.

Specializētie printeri

Specializētie printeri ir domāti jau daudz specifiskāku darba uzdevumu izpildei un kalpos konkrētu vajadzību nodrošināšanai, kā piemēram krāsainu uzlīmju drukai, visdažādāko veidu aproču drukai, plastikāta karšu, kartona un tekstila birku izgatavošanai, kā arī marķēšanas vajadzībām.

Populārākie uzlīmju printeri

Piesakies konsultācijai

Aizpildi formu, un mūsu speciālists Tev atzvanīs, Tev ērta laikā.

Atvērt
💬 Jautājumi?
Scan the code
JĒGPILNS KLIENTU ATBALTS
Sveiki👋
Kā varam Jums palīdzēt?