UN LAIKS STRĀDĀ JŪSU LABĀ

Risinājumi

PML-Invent_logo

ELEKTRONISKĀ PAMATLĪDZEKĻU INVENTARIZĀCIJA

Pamatlīdzekļu elektroniskās inventarizācijas integrētais risinājums ar svītru kodu nolasīšanu ātrai, efektīvai un kvalitatīvai pamatlīdzekļu uzskaitei, izmantojot jaunākās IT tehnoloģiju iespējas.

scan-invent_logo

ELEKTRONISKĀS KRĀJUMU INVENTARIZĀCIJAS MĀKOŅRISINĀJUMS SCANINVENT

Krājumu elektroniskās inventarizācijas risinājums ar svītru kodu nolasīšanu ātrai, efektīvai un kvalitatīvai preču un izejmateriālu uzskaitei noliktavā, izmantojot jaunākās IT tehnoloģiju iespējas.

NOLIKTAVU PĀRVALDĪBAS SISTĒMAS (WMS)

Daudzfunkcionālas un elastīgas noliktavu pārvaldības sistēmas vidēja un liela izmēra distribūcijas centriem un ražošanas uzņēmumiem visaptverošai procesu pārvaldības automatizācijai, izmantojot ar portatīvo datu termināli (skeneri) apkopotus datus par visām noliktavā notiekošajām darbībām.

binary-q_logo

RINDU VADĪBAS SISTĒMA BinaryQ

Klientu pārvaldības sistēma uzņēmumiem un iestādēm lielas apmeklētāju plūsmas regulēšanai, kas paredzēta ikdienai, sezonai vai vienreizējam pasākumam, nodrošinot kvalitatīvu klientu apkalpošanu.

INFORMATĪVIE DISPLEJI eTablo

Divu vai vairāku savstarpēji savienotu informatīvo displeju sistēma teksta un grafiskās informācijas pārraidīšana tiešsaistes video formātā apmeklētāju un darbinieku vajadzībām uzgaidāmajās telpās, hallēs un citviet, lai uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti un atvieglotu Jūsu ikdienas darbu.

e-orders_logo

PASŪTĪJUMU APSTRĀDES SISTĒMA ePasūtījumi

Efektīvs un mūsdienīgs IT risinājums ātrai, precīzai un ērtai elektronisko pasūtījumu pieņemšanai, apstrādei un komplektēšanai jebkurā uzņēmējdarbības nozarē un darbības jomā, lai uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti un atvieglotu Jūsu ikdienas darbu.

Piesakies konsultācijai

Aizpildi formu, un mūsu speciālists Tev atzvanīs, Tev ērta laikā.

Atvērt
💬 Jautājumi?
Scan the code
JĒGPILNS KLIENTU ATBALTS
Sveiki👋
Kā varam Jums palīdzēt?