UN LAIKS STRĀDĀ JŪSU LABĀ

Komanda

timesaving-taupilaiku-komanda-specialisti-inventerizacija-efektivitates-uzlabosana (1)

VIESTURS LASMANIS

Aizrautīgs dažādu ģeogrāfiju atklājējs, kurš pārnes savu entuziasmu un interesi arī uz tehnoloģijām, un neliedz padalīties iegūtajā pieredzē un zināšanās ar citiem. Ar Viesturu par visu var ne tikai parunāt, bet arī (gandrīz) visu sarunāt, ko īpaši augstu novērtē viņa kolēģi, jo no sava priekšnieka gūst tik ļoti vitālo izpausmes brīvību. Dabiski piemītošo aizrautību ar savu darāmo komplimentē padziļinātos pierakstos, nostiprinot visam pamatā esošo funktieri un pārdomāto pieeju lietām, kas visskaļāk atbalsojas lolotā uzņēmuma kultūrā, vienmēr liekot uzsvaru uz klientu vajadzībām pašu piemērotāko produktu un risinājumu atrašanā. Atrodi nu vēl kādu tādu kā Viesturs!

timesaving-taupilaiku-komanda-specialisti-inventerizacija-efektivitates-uzlabosana (2)

OLGA SUŠKOVA

Ieguldās projektos pilnībā un līdzpārdzīvo katrai lielai veiksmei un mazākai neveiksmei, kad tādas uzglūn negaidītas. Lai nemulsina emocionālā saikne ar darbiem, toties par viņu mēdz teikt – Olga un vārds – vienmēr izdarīs to, ko pasaka. Tas izpaužas ne vien mērķtiecīgā sava laika plānošanā, kas piepilda kalendāri, bet nereti apmierina arī kolēģu apetīti, paspējot parūpēties par ko garšīgu, kas vieš mājīgu idilli darbīgās dienās birojā. Ja nopietni, tad joki mazi, jo nāk no jurisprudences ar valstisku pieeju darbam, bet tas, savukārt, nozīmē tikai vienu – Olga visu sakārtos.

timesaving-taupilaiku-komanda-specialisti-inventerizacija-efektivitates-uzlabosana (3)

ANNIJA KRISTIĀNA INNUSE

Precīza un atbildīga. Ko gan par cilvēku pasaka fakts, ka Annija kolektīvu jau vienreiz bija pametusi, tomēr pēc atkārtota priekšnieka lūguma atgriezās ierindā – neatlaidīga! Viņu raksturo punktualitāte un spēja uzņemties atbildību arī par kompānijas publiskā tēla veidošanu, atvēlot savu radošumu dažādu ar marketingu saistītu darbiņu veikšanā. Savu apburošo pārliecību diplomētā personālvadības speciāliste ar psiholoģijas zināšanām ieguva kā bārmene, kas paģēr visu respektu, jo Annija zinās “savu klientu” un vēsā mierā noorientēsies, kas tieši konkrētajā situācijā nepieciešams no kompānijas resursiem – noliktavā uzreiz atrodamais tehniskais brīnums vai zinošs padoms no cita kolēģa labākas izvēles izdarīšanai.

timesaving-taupilaiku-komanda-specialisti-inventerizacija-efektivitates-uzlabosana (4)

MĀRTIŅŠ STUTIŅŠ

Mierīgs un nosvērts, kas īpašā vērtē tieši saskarsmē ar izsamisušu klientu. Konstruktīvs padomu alķīmiķis, kurš problēmsituācijās radīs īstos vārdus un piedāvās risinājumus kā kolēģiem, tā klientiem. Bieži tieši viņa parādītais ne pastāstītais vieš skaidrību, jo parādīts piemērs klientu aizraus vairāk, nekā pārdošanas vizītē pateiktais skaidrojošo vārdu krājums. Izceļama ir arī Mārtiņa atsaucība, par ko pateicīgi ir kolēģi, kad kārtojama kāda tīri sadzīviska lieta. Papildus mēdz nodoties rasēšanai, kad vajag kādu arhitektūras projektu uzzīmēt, uztaisa vīnu, kad vajag ko nosvinēt. Visā visumā – cilvēks zelta rokām.

timesaving-taupilaiku-komanda-specialisti-inventerizacija-efektivitates-uzlabosana

JĀNIS KEMPIŠS

Pēc dabas intraverts, bet mīl darīt savu tehnisko atbalsta darbu. Varbūt tieši tāpēc par viņu no klientiem – it īpaši sievietēm uzņēmumu grāmatvedības nodaļās – ir vislabākās atsauksmes. Tas ir un paliek viņa profesionālais komercnoslēpums, taču galvenais, ka viss strādā. Vienmēr pacietīgs, par ko nenoliedzami pateicīgi ir visi. 

DĀVIS CIBULS

Dāvis neizplūst vārdos. Darbā (uz vietas birojā) ir tik pat maz, cik runā. Sastapt viņu vienmēr var pie klientiem, kuriem palīdz risināt tehniskas dabas ķibeles. Profesionāli lakonisks un ar lietišķi cilvēcīgu vainas sajūtu apveltīts kolēģis, jo to, kas uzdots izdarīt, (beigās) vienmēr arī izdara tā, ka vairs nav kur piesieties. Un viņam ir krutākais BMW spēkrats kolektīvā – nav kur piesieties!

Piesakies konsultācijai

Aizpildi formu, un mūsu speciālists Tev atzvanīs, Tev ērta laikā.

Atvērt
💬 Jautājumi?
Scan the code
JĒGPILNS KLIENTU ATBALTS
Sveiki👋
Kā varam Jums palīdzēt?