UN LAIKS STRĀDĀ JŪSU LABĀ

Termolentes

Lai noteiktu, kāda termolente derēs tieši Jums, svarīgi ņemt vērā: 

       Uzlīmju printeros izmanto divu tipu termogalvas (Flat Head un Near Edge). Šis faktors jāņem vērā izvēloties termopārneses lentu. Mūsdienās biežāk sastopamais termogalvas veids uzlīmju printeros ir Flat Head (plakanā tipa termogalva). Near Edge (stūra termogalva) tips tiek izmantots retāk, pārsvarā ļoti ātras drukas industriālajos uzlīmju printeros.

Termopārneses lentu veidi:

  • „WAX” paredzēts matētu papīra uzlīmju apdrukāšanai;
  • “WAX/RESIN” paredzēts nedaudz glancētam papīram kā arī labi var apdrukāt matētu plastikātu;
  • „RESIN” paredzēts polipropilēna (PP) un polietilēna (PE) uzlīmju un etiķešu apdrukāšanai;
  • „SPECIALITY RESIN” paredzēts tādu plastikāta vai tekstila materiālu apdrukāšanai, kuri vēlāk var tikt pakļauti dažādu ķīmisku vielu ietekmei. Šī lenta ir noturīga pret šķīdinātājiem un mazgāšanas līdzekļiem. Iztur ilgu vārīšanu ūdenī.

       Termopārneses lenta satur krāsvielu, kas, izmantojot termopārneses tehnoloģiju, tiek pārnesta uz apdrukājamā uzlīmju vai etiķešu materiāla. Latvijas tirgū šo materiālu mēdz dēvēt arī savādāk: riboni, ribons, ribbon, termolenta, termopārneses lenta, karbona lenta u.c.

Termopārneses druka mūsdienās izmaksu ziņā salīdzināma ar parasto termodruku (Termo ECO materiāls), bet tā ir daudz noturīgāka, jo papildus krāsojošai funkcijai šīs termolentes ir pārklātas arī ar speciālu vielu, kas nevada statisko elektrību un samazina berzi starp uzlīmes materiālu un printera termogalvu. Lietojot termopārneses druku, tiek pagaraināts termogalvas mūžs un printera ekspluatācija ir ilgāka un izdevīgāka.

Krāsojošās lentas ir pieejamas šādu firmu printeriem: TSC, GODEX, ZEBRA, HONEYWELL, TOSHIBA, XPRINTER, ARGOX, AVERY DENNISON, CAB, CITIZEN, DATAMAX, ELTRON, EPSON, FARGO, ICS, INTERMEC, MARKEM, MEMOREX, METO, NEC, PRINTRONIX, RICOH, SAGEM, SATO, TEC, KARL VALENTIN, BROTHER, kā arī vēl vairāk kā 160 visas pasaules uzlīmju printeru ražotāju modeļiem. Ja Jūsu printeris nav pieminēts sarakstā, lūdzu, jautājiet mums.

Termopārnese lentas platums var mainīties no 40mm līdz pat 220 mm, bet garums – no 74 metriem līdz 600 metriem un vairāk.

Atkarībā no printera termopārneses lentes, tās mēdz būt ar krāsojošo slāni gan uz iekšu („in)“, gan uz āru („out“).

Populārākie serdes diametri ir 25,4 mm vai 12,7 mm.

Iespējams iegādāties arī dažādu krāsu termopārneses lentes. Dažādu krāsu termolentes paredzētas papīra un plastikāta uzlīmju/etiķešu apdrukāšanai. Izmantojot citu krāsu apdrukas, Jūs varat izcelties starp konkurentiem un pievērst uzmanību saviem izstrādājumiem.

 

termolentes-termo-parneses-lenta-melna-timesaving-reisin

Palīdzēsim izvēlēties piemērotāko risinājumu

Sazinieties ar mums un mēs Jums palīdzēsim izvēlēties pareizo termopārneses lentu, kā arī iedosim materiāla paraugus, lai Jūs varētu notestēt termolentu reāla darba apstākļos un pārliecināties par to kvalitāti.

Aizpildi formu un mūsu speciālists, Jums atzvanīs izvēlētajā laikā

Populārākās termolentes

Piesakies konsultācijai

Aizpildi formu, un mūsu speciālists Tev atzvanīs, Tev ērta laikā.

Atvērt
💬 Jautājumi?
Scan the code
JĒGPILNS KLIENTU ATBALTS
Sveiki👋
Kā varam Jums palīdzēt?