UN LAIKS STRĀDĀ JŪSU LABĀ

Svītru kodu un 2D skeneri

Lai izvēlētos piemērotāko skeneri, ir svarīgi atbildēt uz šādiem jautājumiem:

  1. Cik liels vai mazs būs koda izmērs? Varbūt tie būs dažādos izmēros?
  2. Cik kvalitatīvs būs šis kods? (saburzīts, blāvs, ļoti blīvs). Vai pastāv iespēja, ka būs nepieciešams nolasīt arī, iespējams, bojātus svītrkodus?
  3. Kādos apstākļos skeneris tiks izmantots? Āra apstākļos, mitrumā, putekļos, lielā aukstumā vai karstumā, istabas temperatūrā?
  4. Kādai ir jābūt skenera izturības pakāpei? Vai skeneris tiks lietots ekstrēmos, industriālos apstākļos (piemēram, ražošanas un noliktavas telpās), vai arī mazāk kaitīgos no ārējās vides ietekmes apstākļos (piemēram, birojā, veikalā, bibliotēkā utt.)?
  5. Kādam jābūt skenēšanas ātrumam? Vai kodi būs jāskenē reti, ar lielu laika intervālu, vai arī ļoti lielā ātrumā (piemēram uz ražošanas vai pakošanas līnijām)?
  6. No kāda attāluma būs nepieciešams lasīt kodu? Kodus var lasīt no milimetru līdz pat 10 metru attālumam (piemēram, pārdevēja veikalā vai noliktavas darbinieks elektromobilī). Šeit, protams, lomu spēlē arī svītru koda izmērs.
  7. Vai skeneri būs nepieciešams pieslēgt pie datora vai kases aparāta ar vadu, vai ērtāk būtu izmantot bezvadu skeneri? Ar bezvadu skeneri var pārvietoties pa noliktavu un atiet no darba vietas līdz pat 10 metriem (piemēram, ja ir lielas un smagas skenējamās preces, kuras ir grūti vai neiespējami pienest pie darba vietas). 

Palīdzēsim izvēlēties piemērotāko risinājumu

Ņemot vērā visus augstāk minētos kritērijus, mēs ieteiksim Jūsu prasībām visoptimālāko skeneri. Lai varētu pārliecināties par skenera efektivitāti, kā arī par tā kvalitāti un iespējām, mēs piedāvājam pirms iegādes individuālu skenera testēšanu mūsu vai Jūsu birojā, veikalā vai darba telpās.

Aizpildi formu un mūsu speciālists, Jums atzvanīs izvēlētajā laikā

Piedāvājam

Linear Imager un CCD tehnoloģiju skeneri

Šādas ierīces “fotografē” visu svītrkodu un pēc tam atpazīst tajā šifrētos datus. Skeneris spēj atpazīt bojātus, saburzītus, kā arī blāvus svītrkodus. Attēla lasīšanas tehnoloģija spēj atpazīt svītrkodus uz datoru displejiem un mobilajām ierīcēm.

Lāzera tehnoloģijas skeneri

Šūpojošs vai rotējošs spogulis izkliedē staru, pagriežot to, lai izgaismotu un nolasītu svītrkodu. Šie skeneri nolasa svītrkodus arī no lielāka attāluma. Piemēram, lielveikalu kasēs tiek izmantoti stacionāri skeneri ar daudz kustīgiem spoguļiem, kas veido vairākus starus, kas palīdz ātrāk nolasīt svītru kodu, pievirzot preci pie tā dažādos leņķos. Šādām ierīcēm grūtāk ir nolasīt svītru kodu, ja tas ir saburzīts vai bojāts.

2D svītrkodu skeneri

Precīzi un ātri nolasa visu veidu 2D kodus un svītru kodus. Labi spēj nolasīt arī bojātus, saburzītus, blāvus 2D kodus un svītrkodus. Labi nolasa kodus arī no displejiem un mobilajām ierīcēm.

Populārākie svītru kodu un 2D skeneri

Piesakies konsultācijai

Aizpildi formu, un mūsu speciālists Tev atzvanīs, Tev ērta laikā.

Atvērt
💬 Jautājumi?
Scan the code
JĒGPILNS KLIENTU ATBALTS
Sveiki👋
Kā varam Jums palīdzēt?