UN LAIKS STRĀDĀ JŪSU LABĀ

Termopapīra lentes

Lai noteiktu sev piemērotāko termopapīra lentes veidu, iesakām ņemt vērā:

       Termopapīra lente ir izgatavota no papīra, kas ir pārklāts ar speciālu ķīmisku sastāvu. Pie mums termopapīra lentu dēvē arī par čeku lentu, termolentu. Kases aparātos, POS sistēmās, rindu sistēmu kioskos ir iebūvēts termoprinteris. Termoprinteros drukas elements ir termogalva. Termogalva augstas temperatūras ietekmē uz termopapīra lentes ar ķīmisko pārklājumu maina virsmas krāsu. Viena no termpopapīra priekšrocībām ir drukas kvalitāte. Uz šī materiāla ir iespējams drukāt ļoti maza izmēra tekstus, kas samazina izdrukātā čeka vai talona garumu.

       Šie materiāli ir dažādu biezumu. Lūdzu pievērsiet uzmanību Jūsu iekārtas specifikācijā minētajām izejmateriāla biezumam. Kases aparātos, POS sistēmās iebūvētie printeri spēj strādāt ar plānākiem termopapīra materiāliem, bet rindu sistēmās iebūvētajiem printeriem var būt vajadzība pēc biezāka termopapīra.

       Termopapīra lentes mēdz būt ne tikai ar melnu drukas veidu. Eiropas tirgū ir pieejami dažādas drukas krāsas: zila, zaļa, sarkana. Latvijā vispopulārākā ir tieši melnās krāsas apdruka. Pieejamas dažādu platumu un dažādu izmēru ruļļos, atkarībā no iekārtas, kurā materiāls ir jāizmanto.

termopapira-lente-cekiem-izejmateriali-timesaving

Palīdzēsim izvēlēties piemērotāko risinājumu

Sazinieties ar mums – mēs Jums palīdzēsim izvēlēties pareizo termopapīra lentu!

Aizpildi formu un mūsu speciālists, Jums atzvanīs izvēlētajā laikā

Populārākās termopapīra lentes

Piesakies konsultācijai

Aizpildi formu, un mūsu speciālists Tev atzvanīs, Tev ērta laikā.

Atvērt
💬 Jautājumi?
Scan the code
JĒGPILNS KLIENTU ATBALTS
Sveiki👋
Kā varam Jums palīdzēt?