UN LAIKS STRĀDĀ JŪSU LABĀ

Mūsu vietnes adrese ir: https://www.timesaving.lv/

Saistības 
Šī Privātuma politika paskaidro to, kā “https://www.timesaving.lv/” ievāc par Jums personīgos datus, kā tos glabā, izmanto un kad izpauž šos datus, turpmāk “timesaving.lv” tekstā apzīmēta ar “Vietne”. 

“Vietne” apņemas aizsargāt Jūsu personīgo datu privātumu, kuri tiek iegūti no Jums, tajā skaitā datus, kas tiek iegūti, kad Jūs apmeklējat “Vietne”. Mēs augsti novērtējam Jūsu privātumu un tāpēc šī politika ir viegli piejama mūsu mājaslapā, lai palīdzētu Jums izprast, kā tiek izmantota informācija, kas iegūta mājaslapas izmantošanas laikā. Privātuma politika apraksta personīgās informācijas apstrādāšanas pamatprincipus. 

Informācija, ko ievācam 
Ir divu veidu informācija, ko “Vietne” var ievākt par Jums: “Anonīmie dati” un “Personīgie dati.” 

Anonīmie dati 
Anonīmie dati sastāv no reģistra datnēm un Sīkdatnēm – šie dati nav personiski identificējami, kā Jūsu Interneta Protocola (“IP”) adrese, domēns vai informācija par “Vietne” mājaslapas izmantošanu, kas tiks izmantota tikai administratīvām vajadzībām. Šī mājaslapa izmanto nozares standarta analītiskās pakas, kas automātiski ievāc ierobežotu informāciju par mājaslapas apmeklētājiem un saglabā šo informāciju servera reģistru arhīvā. Šī informācija var saturēt IP addresi, pārlūka veidu, pamata IP informāciju, atsauces lapas, izmantoto operatīvo sistēmu un datuma/laika kodus. Šī informācija neindentificē individuālus apmeklētājus, tā tiek izmantota lapas administrēšanai, kā arī lapas pielietojuma un tendenču analīzei. 

Sīkdatnes var tikt izmantotas, lai atvieglotu un paātrinātu piekļuvi mājaslapas iespējām, tādām kā autorizēšanās un/vai atkārtotai apmeklēšanai.  Sīkdatnes ir ļoti mazi teksta faili, kas tiek saglabāti personālo datorosatsauču vajadzībām. Mēs nesasaistām informāciju, kas glabājas sīkdatnēs ar personīgi identificējamu informāciju, ko esat snieguši mūsu lapā. 

Google Analytics 

Šī mājaslapa izmanto Google Analytics, kas palīdz analizēt to, kā apmeklētāji izmanto mājaslapu. Šis instruments izmanto “sīkdatnes,” teksta failus, kas tiek izvietoti jūsu datorā, lai anonīmi savāktu standarta Interneta reģistrāciju un apmeklētāju uzvedību informāciju. Informācija, ko ievāc sīkdatne par to, kā Jūs izmantojat mājaslapu, tajā skaitā Jūsu IP adrese, tiek nosūtīta Google. Šī informācija tiek izmantota, lai novērtētu, kā apmeklētāji izmanto mājaslapu un lai veidotu statistiskās atskaites par lapas aktivitāti “Vietnē”. 

Mēs nekad neizmantosim un arī neļausim kādai trešai pusei izmantot šo statistikas analīzes instrumentu, lai izsekotu un iegūtu privātu informāciju par mūsu mājaslapas apmeklētājiem. Google nesasaistīs Jūsu IP adresi ar jebkādiem citiem datiem, kas pieejami Google. Mēs nesasaistīsim jebkādus datus, kas iegūti šajā mājaslapā ar personiski identificējamu informāciju, izņemot gadījumus, kad Jūs iesniegsiet informāciju mūsu mājaslapas aizpildāmajā formā. 

Personīgie dati 

Personīgie dati ir jebkuri dati, kas Jūs personiski identificē, piemēram, Jūsu vārds, adrese, e-pasta adrese vai telefona numurs. Mēs ievācam šādu informāciju tad, kad Jūs izmantojat funkciju sazināties ar mums aizpildot kādu no kontaktformām.

Ja Jūs esat iesnieguši personiski identificējamu informāciju “Vietne” mājaslapā, Jums ir iespēja to labot, izmainīt vai izdzēst to, ja tā neatbilst patiesībai. 

Reģistrācija nav nepieciešama, lai piekļūtu vai izmantotu šo mājaslapu. Tomēr šī mājaslapa var izveidot forumus, blogus, ziņojuma dēļus un citas lietas, kas būs pieejamas mājaslapas izmantotājiem. Jums, iespējams, būs jāpiereģistrējas, lai izmantotu šīs iespējas, it īpaši tad, ja vēlaties atstāt komentārus vai pievienot rakstus. 

Ja Jūs reģistrējaties un šī procesa laikā iesniedzat personiski identificējamu informāciju, esat droši, ka šī informācija netiks izplatīta kādai trešai pusei bez Jūsu atļaujas. 

Ja Jūs iesniedzat savu e-pasta adresi un/vai vārdu, lai saņemtu ziņas no mums, tad šī informācija netiks izplatīta trešai pusei bez Jūsu atļaujas. 

Pieeja personiski identificējamai informācijai 
Ja Jūsu personiski identificējamā informācija mainās vai ja Jūs vēlaties, lai mums vairs nebūtu pieejama Jūsu personiski identificējamā informācija, tad Jūs varat pieprasīt to izlabot, atjaunināt vai izdzēst, nosūtot mums e-pastu, to atrodot sadaļā Kontakti. 

Personas datu apstrādes mērķi (nolūki) 

“Vietne” apstrādā personas datus šādiem mērķiem (nolūkiem): 

Pakalpojumu komercdarbības nodrošināšanai: 

– klienta identificēšanai un apkalpošanai; 
– komerciāliem nolūkiem – pakalpojumu reklamēšanai un izplatīšanai; 
– klientu sūdzību izskatīšanai un apstrādei; 
– klientu noturēšanai 
– mājaslapas un mobilo aplikāciju uzturēšanai un darbības uzlabošanai; 
– biznesa analīzei un plānošanai; 
– statistikas veidošanai, tīmekļa vietnes un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai; 
– klientiem pielāgota satura veidošanai ar reklāmas palīdzību. 

Informācijas sniegšanai valsts vai pašvaldību iestādēm ārējos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā. 

Personas datu apstrādes tiesiskais pamats 
Klienta personas datu apstrādes, ko veic “Vietne”, tiesiskie (likumīgie) pamati ir šādi: 

– normatīvo aktu (likumu) izpildei – lai izpildītu “Vietne” saistošos normatīvajos aktos (likumos) noteiktus pienākumus; 
– Klienta piekrišana; 
– likumīgās intereses – lai realizētu likumīgās intereses, kas izriet no normatīvajiem aktiem (likumiem) vai no “Vietne” un Klienta starpā pastāvošajām saistībām. 

“Vietnes” likumīgās intereses ir: 

– veikt komercdarbību; 
– nodrošināt līguma saistību izpildi;  
– analizēt mājaslapas un interneta vietņu darbību, izstrādāt un ieviest to uzlabojumus; 
– veikt darbības Klientu noturēšanai; 
– nosūtīt citus ziņojumus par pasūtījuma vai saistību izpildes gaitu un izpildei būtiskiem nosacījumiem; 
– vērsties valsts vai pašvaldību iestādēs un tiesā savu tiesisko interešu aizsardzībai, kā arī pēc juridiskās palīdzības; 

Trešās puses un trešo pušu mājaslapas 

Mēs respektējam Jūsu konfidencialitāti, un tāpēc jebkura informācija, kas tiks ievākta šajā mājaslapā, tiks turēta slepenībā. Tā netiks pārdota vai izmantota kādā veidā, kas varētu Jums kaitēt. 

Šī mājaslapa var saturēt saites uz citām mājaslapām, kurās mums nav pilnīgi nekādas kontroles. Lūdzu ņemiet to vērā, kad Jūs klikšķināt uz saitēm; mēs neesam atbildīgi par privātuma praktiku un politikām citās mājaslapās. Tāpēc iesakām apskatīt katras mājaslapas privātuma politiku neatkarīgi no tā, vai mūsu mājaslapā ir vai nav saites uz tām. 

Piekrišana un labojumi 

Izmantojot “Vietne” un/vai piedaloties “Vietne” aktivitātēs, Jūs apliecināt savu piekrišanu Privātuma politikas noteikumiem. Ja Jūs nepiekrītat šai Privātuma politikai, lūdzu neiesniedziet privātu informāciju šajā mājaslapā. 

Mēs sekojam nozares standartiem, lai aizsargātu jebkādu informāciju, ko esat mums iesnieguši. Tomēr ir jāņem vērā, ka neviena no elektroniskās uzglabāšanas metodēm nekad nebūs 100% droša. Līdz ar to, kā jebkura cita organizācija, mēs nevaram garantēt absolūtu drošību Jūsu informācijai. 

“Vietne” var veikt izmaiņas Privātuma politikā jebkurā brīdī un pēc saviem ieskatiem. Labojumi stājas spēkā pēc to publicēšanas mājaslapā. Jūs esat atbildīgs periodiski pārlasīt šo Privātuma politiku, lai būtu pārliecināts, ka esat iepazinies ar izmaiņām. 

Jurisdikcija 

Mēs saglabājam tiesības izpaust Jūsu personiski identificējamo informāciju, kā to pieprasa likumdošana, un gadījumos, kad mēs uzskatām, ka izpaušana ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu tiesības un/vai pakļaujoties juridiskām rīcībām, tiesas pavēstēm vai juridiskiem procesiem. 

Kontakti 

SIA “Timesaving”

Zemitāna iela 9 k-1, Rīga, LV-1012

Reģ.Nr.: 40003948967

timesaving@timesaving.lv

Šī Privātuma politika pēdējo reizi tika atjaunināta [22.03.2023.]. 

Piesakies konsultācijai

Aizpildi formu, un mūsu speciālists Tev atzvanīs, Tev ērta laikā.

Atvērt
💬 Jautājumi?
Scan the code
JĒGPILNS KLIENTU ATBALTS
Sveiki👋
Kā varam Jums palīdzēt?