UN LAIKS STRĀDĀ JŪSU LABĀ

Kartona printeri un tekstila birku printeri

timesaving-specializeti-printeri

Termopārneses printeri

Lai apdrukātu nelielos daudzumos kartona vai tekstila birkas, izmantot var dažus no tirgū populārajiem termopārneses printeriem, kurus lielākoties izmanto uzlīmju apdrukāšanai. Bet izmantojot attiecīgus kartona, sintētikas vai satīna materiālus un tērmopārneses lentas, ar šo printeriem var drukāt arī birkas. Tos var aprīkot arī ar speciālu nogriezēju, kas labi griezīs kartonu vai tekstila materiālus. Nosacījums: drukājot ar šiem standarta termopārneses printeriem, materiālam ir jābūt satītam ruļļos, lai to var ievietot printerī.

Kartona birku printeri

Specializēti kartona birku printeri domāti speciāli tikai birku apdrukāšanai lielos apjomos. Birkas jau pirms tam sagrieztā veidā tiek ieliktas printerī un apdrukātas, kur izdrukātā veidā tās jau būs sakārtotas viena virs otras. Apdruku veicama tikai no vienas puses un šie printeri spēj drukāt tikai ar vienas krāsas termopārneses lentu. Ņemot vērā, ka birku griešana netiek veikta drukāšanas brīdī, tiek nodrošināts ļoti ātrs drukāšanas ātrums. Printeri ir iespējams pieregulēt dažāda biezuma materiāliem (pat ļoti bieziem!), kurus nevar apdrukāt ar standarta termopārneses printeriem. Apģērbu ražotājiem ir speciāli modeļi, kas ne tikai spēj apdrukāt birku, bet pēc izdrukāšanas birku padod jau ar piestiprinātu auklu, kuru uzreiz ērti stiprināt pie apģērba. Ļoti paātrina apģērbu marķēšanu.

timesaving-specializeti-printeri-3

Tekstila birku apdrukāšanas printeri

Specializēti tekstila birku apdrukāšanas printeri mēdz būt ar vienu, divām vai trīs termogalvām. Tekstila materiāla rullis tiek ievietots printerī un drukāšanas laikā sagriezts nepieciešamajā garumā. Izvēloties kādu no printera veidiem, birku var apdrukāt no vienas puses ar vienas krāsas druku. Ja izvēlas modeli ar divām termogalvām, tad apdrukāt var tekstila birku no vienas puses ar divām dažādām apdrukas krāsām. Bet ja izvēlas modeli, ar trīs termogalvām, tad birku var apdrukāt no vienas puses ar divām dažādām krāsu drukām un no otras puses ar vienu krāsas druku. Šādus printerus lielākoties izmanto apģērbu šūšanas uzņēmumi.

Palīdzēsim izvēlēties piemērotāko risinājumu

Ņemot vērā visus kritērijus, mēs ieteiksim Jums piemērotāko rinteri. Kopā ar jebkuru printeri tiek piedāvāta bezmaksas dizaina un izdrukas programma. Palīdzēsim arī izvēlēties atbilstošākos izejmateriālus. Prasīgākiem klientiem piedāvājam izveidot individuālus drukāšanas risinājumus. Sazinieties ar mums!

Aizpildiet formu un mūsu speciālists, Jums atzvanīs izvēlētajā laikā

Populārākie kartona printeri un tekstila birku printeri

Piesakies konsultācijai

Aizpildi formu, un mūsu speciālists Tev atzvanīs, Tev ērta laikā.

Atvērt
💬 Jautājumi?
Scan the code
JĒGPILNS KLIENTU ATBALTS
Sveiki👋
Kā varam Jums palīdzēt?