AND TIME WORKS IN YOUR FAVOR

NB! The product may differ from the image shown, and the image may contain accessories that are not included in the product package.

Honeywell Voyager 1202g Wireless Barcode Scanner Kit with Stand and Cord

Voyager 1202g ir viens no populārākajiem bezvadu svītrkodu skeneriem, kas tiek piedāvāts uzņēmumu vidēm un mazumtirdzniecības nozarēm.

Voyager 1202g ir viens no populārākajiem bezvadu svītrkodu skeneriem, kas tiek piedāvāts uzņēmumu vidēm un mazumtirdzniecības nozarēm. Šo skeneri ražo kompānija Honeywell (agrāk zināma kā Metrologic vai Honeywell Scanning & Mobility). Līdz ar to, tehniskie parametri un funkcijas var būt atšķirīgi atkarībā no konkrētā modeļa un pārdošanas kanāla.

Tomēr dažas parastākās un iezīmējamās īpašības, kas raksturīgas Voyager 1202g, ietver:

  1. Bezvadu tehnoloģija: Šis skeneris piedāvā iespēju darboties ar Bluetooth bezvadu tehnoloģiju, kas ļauj jums pārvietoties brīvi un skenēt svītrkodus no attāluma.
  2. 1D un GS1 DataBar svītrkodu atbalsts: Skeneris ir piemērots 1D svītrkodu (piemēram, Code 39, Code 128, UPC/EAN) un GS1 DataBar (pazīstams arī kā RSS) skenēšanai. Tas padara to par daudzpusīgu ierīci dažādu produktu skenēšanai.
  3. Ilga darbības laika ilgums: Voyager 1202g parasti ir aprīkots ar augstas jaudas akumulatoru, kas nodrošina ilgu darbības laiku, pirms jums ir jāuzlādē skeneris.
  4. Ergonomisks dizains: Ierīce ir izstrādāta ar ērtu rokturi, kas nodrošina ērtu lietošanu un ilgstošu skenēšanas laiku bez diskomforta.
  5. Drošības funkcijas: Svītrkodu skeneris Voyager 1202g parasti ir aprīkots ar drošības funkcijām, piemēram, datu šifrēšanu un kodu pierakstīšanu, lai nodrošinātu, ka skenētie dati paliek konfidenciāli un pasargāti no neautorizētas piekļuves.

pdf-icon
MANUFACTURER'S DOCUMENTATION

217,80 

5 in stock

Additional information

Scan type

1D

Type

Wireless barcode scanner

Connectivity technology

Vadu & Bezvadu – USB, Keyboard Wedge, RS232, IBM 46xx (RS485)

Battery

1800 mAh Lithium ion minimum

Battery life

12 h

Sizes

180 mm x 66 mm x 92 mm

Weight

180 g

Apply for a consultation

Fill out the form, and our specialist will call you back at a time convenient for you.

To open
💬 Questions?
Scan the code
MEANINGFUL CUSTOMER SUPPORT
Hello 👋
How can we help you?