И ВРЕМЯ РАБОТАЕТ В ВАШУ ПОЛЬЗУ

NB! Prece var atšķirties no redzamā attēla, un attēlā var būt aksesuāri, kas nav iekļauti preces komplektācijā.

Svītrkodu skeneris Newland FR5080-20 2D USB

Megapikseļu svītrkoda skeneris
Apbruņots ar jaunāko 2D megapikseļu svītrkoda tehnoloģiju, FR50 Pearl ir lieliska 1D un 2D svītrkoda skenēšanas veiktspēja. Tā augstāka izšķirtspēja nozīmē, ka pat mazus svītrkodus var nolasīt no lielāka attāluma. Apgriezti un ortogonāli 2D kodi, pat ja tie tiek drukāti izplūduši – nekādu problēmu.

Ar izsmalcinātu dizainu,
FR50 bumbieris ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un tiek piedāvāts kā nākamās paaudzes skeneris. Pārsteidzošais melnais skeneris lieliski iekļaujas iepirkšanās vidē un noteikti piesaistīs pircēju uzmanību. Stacionārais skeneris ir īpaši piemērots nepārtikas mazumtirdzniecībai, veikaliem.

IR un gaismas sensori
FR50 Pearl ir lieliska IR un gaismas sensora kombinācija. Gaismas sensors vislabāk darbojas labi apgaismotos apstākļos, uztverot gaismas izmaiņas un ātri noskenējot svītrkodu, kad tas tiek parādīts. IR sensora darbības rādiuss ir mazāks, taču tas ieslēdz skeneri pat slikti apgaismotā vidē.

Uzstādiet jebkur
FR50 Pearl magnētiskais stiprinājums ļauj uzstādīt skeneri jebkurā jūsu izvēlētā vietā. Svarīgi arī uzsvērt, ka skenera savienojuma punkta vienkāršais dizains ļauj viegli tīrīt skeneri.

pdf-ikona
RAŽOTĀJA DOKUMENTĀCIJA

181,50 

5 в наличии

Подать заявку на консультацию

Заполните форму, и наш специалист перезвонит вам в удобное для вас время.

Atvērt
💬 Jautājumi?
Отсканируйте код
ЗНАЧИМАЯ ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
Sveiki👋
Kā varam Jums palīdzēt?