И ВРЕМЯ РАБОТАЕТ В ВАШУ ПОЛЬЗУ

Внимание! Изделие может отличаться от представленного на изображении, а на изображении могут присутствовать аксессуары, не входящие в комплект поставки.

Комплект беспроводного сканера штрих-кодов Honeywell Voyager 1202g с подставкой и шнуром

Voyager 1202g ir viens no populārākajiem bezvadu svītrkodu skeneriem, kas tiek piedāvāts uzņēmumu vidēm un mazumtirdzniecības nozarēm.

Voyager 1202g ir viens no populārākajiem bezvadu svītrkodu skeneriem, kas tiek piedāvāts uzņēmumu vidēm un mazumtirdzniecības nozarēm. Šo skeneri ražo kompānija Honeywell (agrāk zināma kā Metrologic vai Honeywell Scanning & Mobility). Līdz ar to, tehniskie parametri un funkcijas var būt atšķirīgi atkarībā no konkrētā modeļa un pārdošanas kanāla.

Tomēr dažas parastākās un iezīmējamās īpašības, kas raksturīgas Voyager 1202g, ietver:

  1. Bezvadu tehnoloģija: Šis skeneris piedāvā iespēju darboties ar Bluetooth bezvadu tehnoloģiju, kas ļauj jums pārvietoties brīvi un skenēt svītrkodus no attāluma.
  2. 1D un GS1 DataBar svītrkodu atbalsts: Skeneris ir piemērots 1D svītrkodu (piemēram, Code 39, Code 128, UPC/EAN) un GS1 DataBar (pazīstams arī kā RSS) skenēšanai. Tas padara to par daudzpusīgu ierīci dažādu produktu skenēšanai.
  3. Ilga darbības laika ilgums: Voyager 1202g parasti ir aprīkots ar augstas jaudas akumulatoru, kas nodrošina ilgu darbības laiku, pirms jums ir jāuzlādē skeneris.
  4. Ergonomisks dizains: Ierīce ir izstrādāta ar ērtu rokturi, kas nodrošina ērtu lietošanu un ilgstošu skenēšanas laiku bez diskomforta.
  5. Drošības funkcijas: Svītrkodu skeneris Voyager 1202g parasti ir aprīkots ar drošības funkcijām, piemēram, datu šifrēšanu un kodu pierakstīšanu, lai nodrošinātu, ka skenētie dati paliek konfidenciāli un pasargāti no neautorizētas piekļuves.

PDF-значок
ДОКУМЕНТАЦИЯ ИЗГОТОВИТЕЛЯ

217,80 

5 в наличии

Детали

Тип сканирования

1D

Тип

Беспроводной сканер штрих-кода

Технология подключения

Vadu & Bezvadu – USB, Keyboard Wedge, RS232, IBM 46xx (RS485)

Батарея

1800 mAh Lithium ion minimum

Срок службы батареи

12 h

Размеры

180 mm x 66 mm x 92 mm

Масса

180 g

Подать заявку на консультацию

Заполните форму, и наш специалист перезвонит вам в удобное для вас время.

Открыть
💬Вопросы?
Сканируйте код
ЗНАЧИМАЯ ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
Привет 👋
Как мы можем вам помочь?