И ВРЕМЯ РАБОТАЕТ В ВАШУ ПОЛЬЗУ

Внимание! Изделие может отличаться от представленного на изображении, а на изображении могут присутствовать аксессуары, не входящие в комплект поставки.

Printronix T82X4 Принтер этикеток с проверкой штрих-кода 203 DPI

TSC PRINTRONIX T8000 printeris kas aprīkots ar svītru kodu un 2D kodu verifikatoru. Šī funkcija nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības:
1. Kvalitātes kontrolei: Verifikators pārbauda katru izdrukāto svītru kodu un 2D kodu, lai nodrošinātu to atbilstību starptautiskajiem standartiem. Tas ir īpaši svarīgi uzņēmumiem, kuriem jāievēro precīzas marķēšanas prasības.
2. Samazināts kļūdu skaits: Ar verifikatoru aprīkots printeris automātiski pārbauda kodu lasāmību un pareizību, kas samazina nepieciešamību pēc manuālas kvalitātes pārbaudes un kļūdu labošanas.
3. Uzlabota klientu uzticēšanās: Precīzi un pareizi izdrukāti svītru kodi un 2D kodi uzlabo produkta uzticamību un uzņēmuma reputāciju klientu acīs.
4. Efektivitātes paaugstināšana: Automatizējot kodu pārbaudes procesu, uzņēmums var ātrāk apstrādāt lielus datu apjomus, samazinot laiku, kas nepieciešams produkta marķēšanai un izsekošanai.
5.Atbilstība standartiem: Uzņēmumi, kuri eksportē preces vai darbojas nozarēs ar stingrām regulatīvām prasībām, var būt droši, ka to produktu marķējumi atbilst visām nepieciešamajām prasībām.
Iegādājoties printeri ar iebūvētu verifikatoru, klients iegūst drošību, ka visi izdrukātie kodi būs pareizi un atbilstoši visiem nepieciešamajiem standartiem, kas ir ļoti svarīgi efektīvai piegādes ķēdes pārvaldībai un produkta izsekojamībai.

PDF-значок

ДОКУМЕНТАЦИЯ ИЗГОТОВИТЕЛЯ

3672,35 

1 в наличии

Детали

Разрешение

203 dpi

Метод печати

Прямая термопечать / Термопечать

Максимальная скорость печати

355.6 mm/s

Максимальная ширина печати

114.3mm

Максимальная длина печати

99"

Память

512MB RAM / 128MB Flash

Соединения

Serial RS232, USB, and Ethernet 10/100Base T

Размеры

297.2mm x 330.2mm x 520.7mm

Масса

16.7Kg

Подать заявку на консультацию

Заполните форму, и наш специалист перезвонит вам в удобное для вас время.

Открыть
💬Вопросы?
Сканируйте код
ЗНАЧИМАЯ ПОДДЕРЖКА КЛИЕНТОВ
Привет 👋
Как мы можем вам помочь?