Lai varētu izmantot svītru kodu priekšrocības, vispirms nepieciešama to kvalitatīva izdruka. Lai izdrukātu kvalitatīvus, labi salasāmus svītru kodus, kā arī sīkus tekstus ar preču aprakstiem, nepieciešams īpašs uzlīmju printeris.

Mūsu sortimentā ir dažādu klašu printeri dažādiem izdruku apjomiem. Galvenie kritēriji, lai izvēlētos vispiemērotāko printeri, ir uzlīmju izmērs un to drukāšanas apjoms. Protams, jāņem vērā arī vide, kurā printeris darbosies, kā arī izmantojamie uzlīmju/etiķešu materiāli.

Uzlīmju printeri iedalās četrās klasēs:

  • Ekonomiskās klases printeri. Paredzēti maziem apjomiem. Šajos printeros var ievietot maza izmēra uzlīmju un krāsojošās termolentas ruļļus. Printera sastāvdaļās pārsvarā izmantota plastmasa. Tie nav paredzēti darbībai nelabvēlīgos vides apstākļos, kā arī nepārtrauktai darbībai un lielai (industriālai) noslodzei. 
  • Vidējās klases printeri. Šie printeri paredzēti vidējai līdz lielai noslodzei. Šādam printerim kustīgajās daļās jau tiek izmantots vairāk izturīgo metāla detaļu, kā arī iespējams ielādēt lielākus uzlīmju un krāsojošās lentas ruļļus, kas nozīmē, ka nebūs tik bieži nepieciešama izejmateriālu nomaiņa. 
  • Industriālās klases printeri. Šiem printeriem visas kustīgās detaļas ir no izturīga metāla un mehānismos tiek izmantoti gultņi. Šie printeri paredzēti darboties sarežgītākos apstākļos (vēsā, putekļainā, karstā vidē). Šajos printeros var ievietot ļoti lielus izejmateriālu ruļļus, kā arī tos var daudz ātrāk un vienkāršāk nomainīt. Iespējams drukāt praktiski bez pārtraukumiem. 
  • Portatīvie uzlīmju printeri. Šie printeri vislabāk noderēs, ja uzlīmi vai etiķeti ir nepieciešams izdrukāt, pārvietojoties pa uzņēmuma teritoriju vai ārpus tās. Printerī iebūvēta uzlādējama baterija un tas piestiprināms pie jostas. Printeri ir aprīkoti ar WiFi un Bluetooth bezvadu savienojuma iespējām un iespējama datu apmaiņa ar darba datoru, serveri vai portatīvo datu uzkrāšanas termināli. Šādi printeri nav paredzēti liela apjoma uzlīmju drukāšanai. Printerī var ievietot nelielus izejmateriāla daudzumus.