Karbona lentas

Karbona lentas (ribbons)

Krāsojošā lenta satur materiālu, kas, izmantojot termopārneses tehnoloģiju, tiek pārnesta uz apdrukājamā materiāla. Latvijas tirgū šo materiālu dēvē arī sekojošos nosaukumos: riboni, ribons, ribbon, termolenta, termopārneses lenta, karbona lenta u.c.

Lasīt tālāk ...


Uzlīmes un etiķetes

Tā kā uzlīmju/etiķešu termoprinteri ir paredzēti dažādu apjomu un dažādu materiālu apdrukāšanai mēs piedāvājam arī vairāku veidu un materiālu uzlīmes:

  • Termopapīra
  • Papīra
  • Plastikāta

Minētie materiāli vēl dalās vairākās kategorijās un veidos. Ir gan matēti, gan glancēti materiāli. Ļoti izturīgi, biezāki vai plānāki. Visi šie materiāli atšķiras arī ar līmes funkcionalitāti. Ir ļoti lipīgi materiāli putekļainām vai mitrām virsmām, līmes, kas paredzētas līmēšanai, ja temperatūra ir zem nulles vai lielā karstumā. Pieejami materiāli ar līmi, kuru noplēšot no virsmas, tā neatstāj pēdas. Ir arī etiķešu materiāli vispār bez līmes. 

Mēs palīdzēsim piemeklēt tieši Jūsu specifikai piemērotākos izejmateriālus.

Atpakaļ uz Risinājumi


Svītru kodu un etiķešu printeri

Lai varētu izmantot svītru kodu priekšrocības, vispirms nepieciešama to kvalitatīva izdruka. Lai izdrukātu kvalitatīvus, labi salasāmus svītru kodus, kā arī sīkus tekstus ar preču aprakstiem, nepieciešams īpašs uzlīmju printeris.

Mūsu sortimentā ir dažādu klašu printeri dažādiem izdruku apjomiem. Galvenie kritēriji, lai izvēlētos vispiemērotāko printeri, ir uzlīmju izmērs un to drukāšanas apjoms. Protams, jāņem vērā arī vide, kurā printeris darbosies, kā arī izmantojamie uzlīmju/etiķešu materiāli.

Lasīt tālāk ...


Rokas datori, datu termināļi

Rokas datori jeb datu termināļi ļauj uzņēmuma darbiniekiem veikt datu apstrādi un izmantot citas datora iespējas ārpus biroja - neatkarīgi no darbinieka atrašanās vietas. Gandrīz visos rokas datoros ir iebūvēts svītrkodu lasītājs, tāpēc iespējams veikt visdažādākos pasūtījumu apstrādes, noliktavas pārvaldības, preču pieņemšanas, loģistikas u.c. darbus. Ja vēl papildus izmantojat periodisku vai nepārtrauktu (bezvadu tīkla) sasaisti ar uzņēmuma iekšējo preču uzskaites sistēmu, Jūs iegūsiet zibenīgu informācijas apmaiņu, līdz minimumam samazinātu kļūdu iespēju, kā arī pārskatāmas un elektroniski kontrolējamas atskaites par Jūsu uzņēmuma darbu. 

Lasīt tālāk ...


Svītrkodu skeneri (skaneri)

Mūsu sortimentā ir plašs svītru kodu skeneru piedāvājums. Atkarībā no klienta prasībām, ir pieejami 3 dažādu tehnoloģiju skeneri:

  • Lāzera skeneri (ar vienu lāzera staru un daudzstaru).
  • „Linear Imager” tehnoloģijas skeneri. Digitālās fotokameras tipa skeneri, kas atšķiras ar precīzāku un ātrāku koda nolasīšanu. Lasa bojātus, ļoti blīvus vai blāvus svītru kodus, labi lasa neatkarīgi no apgaismojuma un svītrkoda novietošanas lenķa.

    Lasīt tālāk ...