SIA "TIMESAVING" ir dinamiska kompānija, kas veidojusies, apvienojoties cilvēkiem, kas vairākus gadus pirms SIA "TIMESAVING" dibināšanas darbojušies dažādās ārvalstu kompānijās identifikācijas un IT risinājumu nozarē. Ar ārvalstu standartiem atbilstošām zināšanām un pieredzi, kas specifiska Latvijas tirgum, uzņēmuma eksperti spēj piedāvāt augstas klases individuālus IT un identifikācijas tehnoloģiju risinājumus jebkurā darbības sfērā – tirdzniecībā, ražošanā, loģistikā, medicīnā u.c.

Savas darbības laikā kompānijā izstrādāti jau vairāki kvalitatīvi un lietotāju atzinību guvuši risinājumi, piemēram:

  • informatīvā sistēma tiesu izpildītājiem,
  • uzņēmumu pamatlīdzekļu uzskaites un inventarizācijas sistēma ar modernām identifikācijas iekārtām (datu termināli, svītru kodu lasītāji, uzlīmju un etiķešu printeri),
  • noliktavu pārvaldības sistēmas, kas preču izdošanu, pieņemšanu, pavadzīmju un rēķinu izveidi un jebkuru citu preču kustības uzskaiti no laikietilpīga, neērta un kļūdaina procesa pārvērš ātrā un viegli vadāmā procesā.

Līdzās standarta risinājumiem SIA "TIMESAVING" kolektīvs vienmēr priecājas arī par klientiem, kas nāk ar individuālām vai nestandarta vajadzībām. Atrast veidu, kā ar 21. gadsimta informācijas un identifikācijas tehnoloģiju palīdzību to atrisināt, patērējot mazāk laika, cilvēkresursu un investīciju, bet iegūstot lielāku atdevi – tas ir izaicinājums! Un izaicinājumi šai kompānijai patīk, jo pēc tam ir gandarījums. Un, kā uzskata SIA "TIMESAVING" birojā – gandarītiem par kopīgi paveikto jābūt ne vien risinājuma izstrādātājiem, bet arī lietotājiem – klientiem, jo tikai tad sadarbība var tikt uzskatīta par auglīgu. 

Modernam uzņēmumam tik dinamiskā pasaulē, kādā pašlaik dzīvojam, ir nepieciešama mūsdienīga darba vide, kurā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un to piedāvātie risinājumi uzņēmuma procesu paātrināšanai un kļūdu novēršanai. SIA
 "TIMESAVING" birojā šis apgalvojums gūst apstiprinājumu ik uz soļa un materializējas kompānijas izstrādātajos modernajos risinājumos mūsdienīgam biznesam. Turklāt piedāvāto identifikācijas iekārtu daudzveidība atbilst dažādiem risinājumiem un arī dažādiem cenu līmeņiem, lai klientiem būtu izvēles iespējas.

Ne mazāk būtiski, ka sava uzņēmuma procesu automatizēšanā ieguldītās investīcijas paliks tepat Latvijā, jo SIA
 "TIMESAVING" ir pašmāju kompānija ar pašmāju kapitālu.

Plašāku informāciju par SIA "TIMESAVING" piedāvātajiem risinājumiem saņemsiet, sazinoties ar mums. SIA "TIMESAVING" darbinieki ar entuziasmu uzklausīs arī klientu idejas, kā automatizēt un paātrināt sava uzņēmuma darbu, un piedāvās savu redzējumu ideju īstenošanai. Starp citu, konsultācijas tiek sniegtas bez maksas!