Krāsojošā lenta satur materiālu, kas, izmantojot termopārneses tehnoloģiju, tiek pārnesta uz apdrukājamā materiāla. Latvijas tirgū šo materiālu dēvē arī sekojošos nosaukumos: riboni, ribons, ribbon, termolenta, termopārneses lenta, karbona lenta u.c.

Termopārneses druka izmaksu ziņā mūsdienās ir gandrīz tikpat lēta kā parastā termodruka, bet uzdruka ir daudz noturīgāka un papildus krāsojošai funkcijai šī lenta ir arī pārklāta ar speciālu vielu, kas nevada statisko elektrību un samazina berzi starp papīru un termogalvu. Lietojot termopārneses druku, tiek paildzināts termogalvas mūžs un printera ekspluatācija ir ilgāka un izdevīgāka.

Krāsojošās lentas ir pieejamas šādu firmu printeriem: ARGOX, AVERY DENNISON, CAB, CITIZEN, DATAMAX, ELTRON, EPSON, FARGO, GODEX, ICS, INTERMEC, MARKEM, MEMOREX, METO, NEC, PRINTRONIX, RICOH, SAGEM, SATO, TEC, TOSHIBA, TSC, VALENTIN, ZEBRA, kā arī vēl 164 visas pasaules printeru ražotājiem. Ja Jūsu printeris nav pieminēts sarakstā, lūdzu, jautājiet mums.

Lentas platums var mainīties no 40mm līdz pat 220 mm, bet garums – no 74 metriem līdz 600 metriem un vairāk.

Atkarībā no printera, lentas iespējams uztīt ar krāsojošo slāni gan uz iekšu („in)“, gan uz āru („out“).

Serdes diametrs ir 25,4 mm vai 12,7 mm.

Piegāde 1-5 darba dienu laikā.

Ja Jums nepieciešamas karbona lentas, vēlaties zināt cenas un pārbaudīt to kvalitāti, sūtiet e-pastu vai zvaniet uz zemāk norādīto telefona numuru. Mēs Jums nosūtīsim cenu piedāvājumu, kā arī piegādāsim materiāla paraugus lai Jūs varētu notestēt lentas reāla darba apstākļos un pārliecināties par to kvalitāti.

Atpakaļ uz Risinājumi