Lai izvēlētos piemērotāko skeneri, Jums jāņem vērā šādi faktori:

  1. Cik liels, vai mazs būs koda izmērs? Vai var būt, ka tas būs arī dažādos izmēros?
  2. Cik kvalitatīvs būs šis kods? (saburzīts, blāvs, ļoti blīvs). Vai vajadzēs lasīt arī bojātus svītru kodus?
  3. Kādos apstākļos skeneris tiks izmantots? (āras apstākļos, mitrumā, putekļos, lielā aukstumā vai karstumā, istabas temperatūras apstākļos?).
  4. Kādai ir jābūt skenera izturības pakāpei? Vai šis skeneris tiks lietots ekstrēmos, industriālos apstākļos? (piemēram, ražošanas un noliktavas telpās). Vai skeneris tiks lietots mierīgākos apstākļos? (piemēram, birojā, veikalā, bibliotēkā utt.).
  5. Kādam jābūt skenēšanas ātrumam? Vai kodi būs jāskenē reti, ar lielu laika intervālu? Vai kodi būs jāskenē ļoti lielā ātrumā(piemēram uz ražošanas vai pakošanas līnijām)?
  6. Cik tālu vai tuvu būs nepieciešams lasīt kodu? Kodu var lasīt no milimetru attāluma līdz pat 10 metru attālumam (piemēram, pārdevēja veikalā vai noliktavas darbinieks elektromobilī). Šeit, protams, lomu spēlē arī svītrkoda izmērs.
  7. Vai skeneri būs nepieciešams pieslēgt ar vadu pie datora vai kases aparāta, vai ērtāk būtu izmantot bezvadu skeneri? Ar bezvadu skeneri var pārvietoties pa noliktavu, un aiziet no darba vietas līdz pat 100-150 metriem (piemēram, ja ir lielas un smagas skenējamās preces, kuras ir grūti vai neiespējami pienest pie darba vietas). 

Ņemot vērā visus šos apstākļus, mēs ieteiksim tieši Jums visoptimālāko risinājumu. Lai Jūs varētu pārliecināties par tā efektivitāti, kā arī par skenera kvalitāti un iespējām, mēs piedāvājam pirms iegādes individuālu skenera testēšanu mūsu vai Jūsu birojā, veikalā vai darba telpās.