SKENĒJIET ES DIGITĀLOS Covid SERTIFIKĀTUS LĪDZ PAT 10 REIZĒM ĀTRĀK UN ĒRTĀK!

TIMESAVING piedāvātais sertifikātu skenēšanas risinājums un  Newland NFT10 PILOT PRO 1D/2D/QR kodu skeneris palīdzēs Jums efektīvi pārbaudīt ES Covid sertifikātus.

Garantējam, ka skenēšanas process ar iekārtā iebūvēto skeneri būs līdz pat 10 reizēm ātrāks nekā izmantojot viedtālruņa kameru!

 

RISINĀJUMA APRAKSTS:

Risinājumu izstrādājām ņemot vērā uzņēmēju bažas, ka ES Covid sertifikātu skenēšanas lēnais process var veidot apmeklētāju rindas un līdz ar to izraisīt klientu neapmierinātību.

Risinājums  ļauj efektīvi pārbaudīt ES digitālos Covid sertifikātus ar profesionālu skenēšanas iekārtu. Tas ir savietojams ar Android operētājsistēmu.

 

SVĪTRKODA SKENERA “Newland NFT10 PILOT PRO” APRAKSTS:

Augstas kvalitātes Android ™ mobilais datu terminālis. Tam ir ekrāna aizsardzība ar metāla apvalku, kas nodrošina izcilu triecienizturību un piedāvā uzticamu veiktspēju visos laikapstākļos

Ierīce ir energoefektīva un strādā daudz ilgāk nekā parastie viedtālruņi, kas nodrošina nepārtrauktu sertifikātu skenēšanu visas dienas garumā.

Atbilst IP65 standartiem.

Tehniskās īpašības:

Operētājsistēma: Android 9.0

Ekrāna izmērs: 5,7’

Atmiņa: 4GB RAM/64GB Flash (Iespēja papildus pievienot līdz 128GB SD card slot)

Savienojums: Bluetooth, WLan, GPS, 3G, 4G

Fiziskās īpašības: Izmēri: (157 x 76.3 x 12.6) mm

Batereja: 4800 mAh

Svars: 231g

2 gadu garantija

 

*Nepieciešamības gadījumā varam nodrošināt risinājumu un skeneri testiem. 

Detalizētu informācija par piedāvājumu iespējams uzzināt zvanot Timesaving speciālistiem T. 67790178 vai rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

 

 

TIMESAVING izstrādātais ES Covid sertifikātu QR kodu skenēšanas risinājums, 2021