Gada sākumā Valsts ieņēmumu dienests (VID), izvērtējot uzņēmumu darbību un finanšu rādītājus, iekļāvis Timesaving jaunizveidotajā padziļinātās sadarbības programmas bronzas līmenī. Šī līmeņa uzņēmēji disciplinēti pilda saistības pret VID, kā arī nodokļu nomaksai un darbinieku atalgojumam tērē vairāk, nekā ārpus programmas rāmja palikušie.

“Neesam mērķtiecīgi gājuši uz šo atzinību, bet, protams, gandarījuma sajūta ir. Timesaving vērtība vienmēr ir bijusi godīga un atbildīga attieksme gan pret saviem darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem, gan arī pret valsti. Nekad neesam centušies apiet vai nepildīt savus pienākumus. Pozitīvi, ka līdz ar šādu programmu izveidošanu valsts kontrolējošās iestādes no sodīšanas pārorientējas uz motivēšanu. Tas strādā daudz efektīvāk. Ceram turpmāko gadu laikā kvalificēties arī augstākajiem programmas līmeņiem,” stāsta Timesaving valdes priekšsēdētājs Viesturs Lasmanis.

Padziļinātās sadarbības programma ir VID īstenota jauna sadarbības forma ar nodokļu maksātājiem, kur kritērijiem atbilstošie uzņēmumi tiek atlasīti iekļaušanai un grupēšanai trīs līmeņos – Bronza, Sudrabs, Zelts. Atkarībā no programmas līmeņa, VID tās dalībniekiem nodrošina dažādas priekšrocības.

Jaunu programmas dalībnieku iekļaušana un programmas līmeņa maiņa notiek reizi gadā 1. janvārī.

Sīkāka informācija par programmu atrodama VID mājaslapā - https://www.vid.gov.lv/lv/padzilinatas-sadarbibas-programma-0.

Attēlā - apliecinājums par dalību Padziļinātās sadarbības programmā.