No 9. līdz 10.novembrim Timesaving komanda piedalīsies vienīgajā Baltijas biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstādē Riga Comm 2017, kur oriģinālā veidā prezentēs daudzfunkcionālo rindu regulēšanas sistēmu InOut.

Izstādē Riga Comm IT uzņēmumi ik gadu prezentē inovatīvus digitālus biznesa risinājumus, novatoriskas tehnoloģijas un produktus, savukārt tās apmeklētāji izmanto iespēju vienuviet iepazīt aktuālāko Baltijas un ārvalstu digitālo pakalpojumu sniedzēju un produktu izstrādātāju piedāvājumu, konsultēties ar zinošiem speciālistiem un kopīgi izvēlēties piemērotākos risinājumus savam biznesam vai organizācijai. Plānots, ka šogad šo izstādi varētu apmeklēt vairāk nekā 3300 apmeklētāju no visas Baltijas.

“Daudzfunkcionālā rindu regulēšanas sistēma InOut ir veiksmīgs inovatīva digitālā risinājuma piemērs. Tas uzskatāmi atklāj, kā, izmantojot tehnoloģiju iespējas un IT speciālistu zināšanas, var mainīt noteiktus procesus pašos to pamatos. Tāpēc mums ir svarīgi dalīties ar šo pieredzi un būt tur, kur uzņēmēji un valsts iestāžu vadītāji meklē tieši šādas iespējas,” skaidro Timesaving valdes priekšsēdētājs Viesturs Lasmanis.

Visu tehnisko informāciju par InOut rindu regulēšanas sistēmu izstādes apmeklētāji varēs uzzināt stendā ar tādu pašu nosaukumu - InOut. Bet sistēmu izmēģināt būs iespējams turpat izstādes norises vietā, caur to piesakoties uz svaigi grauzdētas kafijas tasi pie Timesaving draugiem King Coffe Service. Lai nebūtu jātērē laiks gaidīšanai, interesenti varēs turpināt izstādes apmeklējumu un pēc īpaši sev pagatavotas kafijas ierasties, atsaucoties telefonā saņemtam InOut sistēmas aicinājumam.

Rindu regulēšanas sistēmu InOut šobrīd gan Latvijā, gan ārvalstīs lieto privātie uzņēmumi un valsts un pašvaldības iestādes, tostarp Latvijas Pasts, LR Uzņēmumu reģistrs, Rīgas Tehniskā universitāte, telekomunikāciju uzņēmums Bite u.c. Vairāk informācijas par to pieejama Timesaving mājas lapā www.timesaving.lv.

Riga Comm 2017 norisināsies no 9.-10.novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8, un šī būs jau sestā izstāde. Detalizēta informācija par pasākumu lasāma izstādes mājas lapā http://rigacomm.com/lv/.

Aicinām apmeklēt InOut stendu ar numuru B6, iepazīties ar jaunākajiem digitālajiem risinājumiem un baudīt svaigu kafiju, nestāvot rindā!