Uzsākot jaunas TSC produkcijas, kā arī pieredzējušā ražotāja GoDEX uzlīmju printeru tirdzniecību Latvijā, Timesaving piedāvā iegādāties vairākus printeru modeļus par ļoti izdevīgām cenām.

To vidū ir arī GoDEX uzlīmju printeru modeļi G500 un DT4x, kuri nāk komplektācijā ar iebūvētu LAN portu un ir iegādājami ar pagarinātu garantijas termiņa laiku – 3 gadi.

GoDEX ir Taivānā bāzēts uzņēmums ar starptautisku tirdzniecības tīklu, kurš izstrādā un ražo uzlīmju printerus jau kopš 1993. gada, un ir viens no tirgus līderiem, vērtējot cenas un kvalitātes attiecību. Vairākas GoDEX izstrādāto printeru sērijas saņēmušas Taivānas izcilības balvas.

Lai nostabilizētu savas pozīcijas un iegūtu lielāku atpazīstamību, GoDEX piedāvā printerus ar jau iebūvētu LAN portu, kamēr tā konkurenti to pievieno par atsevišķu samaksu. Tā ir ievērojama priekšrocība. Tāpēc esam izlēmuši, ka vēlamies dot iespēju to izmantot arī mūsu klientiem, jo tik izdevīgu cenu Latvijā nepiedāvā neviens cits,” par akciju stāsta Timesaving valdes priekšsēdētājs Viesturs Lasmanis, uzsverot, ka pēc rūpīgas izpētes un testēšanas Timesaving tehniskie speciālisti atzinuši GoDEX uzlīmju printeru kvalitāti par ļoti labu.

Akcijas modeļi GoDEX G500 ar “Twin-Sensor” tehnoloģiju un īpaši vieglais DT4x ir kompakti galda printeri, kas ir lieliski piemēroti svītrkodu uzlīmju drukāšanai uz dažādiem materiāliem un būs piemērots risinājums mazumtirgotājiem, noliktavu un loģistikas kompāniju vadītājiem u.c.

GoDEX printeri ir klientam pieejamāki arī pagarinātā garantijas termiņa dēļ. Ja standarta garantijas termiņš GoDEX uzlīmju printeriem ir 12 mēneši, tad, piemaksājot 20 EUR, GoDEX G500 modelim iespējams iegūt trīstik ilgu garantijas laiku un neuztraukties par neparedzētām problēmām.

Savukārt TSC ir Timesaving klientiem jau pazīstams uzlīmju printeru ražotājs, kurš piedāvā gan ekonomiskās klases, gan industriālos un portatīvos uzlīmju printerus. Tā produkciju pasaulē atzīst kā inovatīvu un funkcionālu.

Jaunais TSC modelis TE200 ir konkurētspējīgs, izturīgs un ērti lietojams galda printeris ar universālu pielietojumu. TE200 izšķirtspēja ir 203 dpi un tas aprīkots ar ātru 400 Mhz procesoru un 16 MB DRAM atmiņu. Ar termotransfēra tehnoloģiju izgatavotās uzlīmes ir augstas kvalitātes un noturīgas.

Gan GoDEX, gan TSC uzlīmju printerus iespējams apskatīt, izmēģināt un iegādāties Timesaving birojā Zemitāna ielā 6 (korpuss A), Rīgā vai sazinoties ar mums par tikšanās laiku Jūsu izvēlētā vietā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; +371 67790178, +371 27766874.

Akcijas piedāvājums:

TSC TE200 240 EUR+PVN

GoDEX G500 + LAN 260 EUR+PVN

GoDEX G500 + LAN + 3 gadu garantija 280 EUR+PVN

 

GoDEX DT4x + LAN 220 EUR+PVN