Pēc pērn veiksmīgi aizsāktās sadarbības starp Timesaving un Latvijas Pastu šogad klientu plūsmas regulēšanas sistēmas In-Out rindu mašīnas uzstādītas vēl 16 pasta nodaļās un ieviesta iespēja pakalpojumu saņemšanai pieteikties attālināti.

Timesaving valdes priekšsēdētājs Viesturs Lasmanis uzsver, ka In-Out sistēma ievērojami atvieglo pasta pakalpojumu saņemšanu tā klientiem, savukārt uzņēmuma vadībai dod iespēju organizēt darbu efektīvāk. “Novērtējot ieguvumus un In-Out sistēmas kvalitāti, Latvijas Pasta vadība ir pieņēmusi lēmumu par labu mūsdienīgākiem pasta pakalpojumiem Latvijā,” ar prieku secina V.Lasmanis.

Patlaban daudzfunkcionālā klientu plūsmas regulēšanas sistēma In-Out darbojas 47 noslogotākajās Latvijas Pasta nodaļās. No tām 27 atrodas Rīgā un Pierīgā, to vidū 11 nodaļas, kurās In-Out sistēma tika uzstādītas šī gada pirmajā ceturksnī. Turpinot modernizēt pasta nodaļas, līdz šā gada beigām Timesaving ieviesīs In-Out sistēmu vēl 20 nodaļās visā Latvijā, un tādējādi šādi aprīkotu pasta nodaļu kopskaits sasniegs jau 67 nodaļas.  

Modernās klientu plūsmas vadības sistēmas In-Out rindu mašīnas regulē klientu kustību pasta nodaļā un sistēma ļauj pakalpojumu saņemšanai pieteikties arī attālināti, izmantojot Latvijas Pasta mobilo lietotni tālrunī. Ar lietotnes palīdzību iespējams prognozēt gaidīšanas laiku un saņemt paziņojumus, kā arī uzzināt citu informāciju: izsekot reģistrēta sūtījuma ceļam, sameklēt tuvāko pasta nodaļu un tās kontaktinformāciju un uzzināt pasta indeksu.

Timesaving piedāvātā rindu sistēma In-Out ir ļoti piemērots risinājumu uzņēmumiem, kuriem nepieciešams ātri un organizēti apkalpot lielu cilvēku skaitu apmeklētāju pieņemšanas centros vai masu pasākumos. To novērtējušas valsts un pašvaldības iestādes, kā arī privātie uzņēmumi ārvalstīs un Latvijā, tostarp LR Uzņēmumu reģistrs, Rīgas Tehniskā universitāte, telekomunikāciju uzņēmums Bite, u.c.

Svarīgi, ka In-Out sistēma arī uzkrāj nozīmīgus statistikas datus par klientu plūsmu, apkalpošanas ātrumu un citiem parametriem, kurus pēcāk iespējams analizēt un izmantot darba efektivitātes uzlabošanai. Turklāt sistēmas funkcijas, izskatu un pielietojumu iespējams pielāgot pēc nepieciešamības.

Plašāka informācija par In-Out sistēmu pieejama Timesaving mājas lapā http://www.timesaving.lv/ un pie Timesaving konsultantiem, zvanot 67790178 vai rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Sīkāk par Latvijas Pasta izstrādāto mobilo lietotni iespējams uzzināt pasta mājas lapā: goo.gl/2JtgQw, savukārt par tās lietošanu – pasta izveidotajā video: goo.gl/NWIrhL.