Vasara ir ne tikai atvaļinājumu laiks, bet arī karstākā darba sezona āra kafejnīcu darbiniekiem. Pludmales ēstuves Hungry Birds īpašnieks Mihails atzīst, ka vairāk nevarētu iedomāties apmeklētāju apkalpošanu bez IT tehnoloģiju palīdzības, jo iepriekš tās ļāvušas apkalpot krietni lielāku viesu skaitu bez papildu personāla. Tāpēc šogad jau otro vasaru darbinieku un viesu ērtībai Hungry Birds izmantos rindu vadības sistēmu InOut. Īsi pirms jaunās sezonas uzsākšanas Mihails dalījās savā pieredzē.

Lasīt tālāk ...

Mūsdienās datu glabāšana mākonī un dažādu sistēmu darbība datu mākonī vairāk nav nekas ļoti neierasts. Informācijai ir milzīga vērtība, tāpēc uzņēmumu vadītāji domā par tās aizsardzību un vienlaikus arī par sistēmu efektivitāti. Datu mākonis ir visdrošākā alternatīva, kas ilgtermiņā izmaksā mazāk nekā savas sistēmas uzturēšana.

Lasīt tālāk ...

Microsoft tuvāko 3 gadu laikā pakāpeniski pārtrauks operētājsistēmu Windows CE un Windows Embedded Handheld atjaunināšanu, kuras atrodamas arī daudzu Latvijas uzņēmumu izmantotajos rokas datoros, skeneros un datu termināļos. “Lai pāreja uz citām operētājsistēmām pēc iespējas mazāk ietekmētu uzņēmuma darbību un neizmaksātu ļoti dārgi, uzņēmumiem par to jāsāk domāt jau šodien,” brīdina Timesaving valdes priekšsēdētājs Viesturs Lasmanis un dalās pieredzē, kā to izdarīt visveiksmīgāk.

Lasīt tālāk ...