SKENĒJIET ES DIGITĀLOS Covid SERTIFIKĀTUS LĪDZ PAT 10 REIZĒM ĀTRĀK UN ĒRTĀK!

TIMESAVING piedāvātais sertifikātu skenēšanas risinājums un  Newland NFT10 PILOT PRO 1D/2D/QR kodu skeneris palīdzēs Jums efektīvi pārbaudīt ES Covid sertifikātus.

Garantējam, ka skenēšanas process ar iekārtā iebūvēto skeneri būs līdz pat 10 reizēm ātrāks nekā izmantojot viedtālruņa kameru!

Lasīt tālāk ...

Covid19 pandēmijas ierobežojumu dēļ valsts un sabiedriskās iestādes, kā arī uzņēmēji bija ieinteresēti jaunos klientu plūsmas pārvaldības risinājumos. Tā bija TIMESAVING iespēja kļūt par pionieriem un ieviest pirmo viedo klientu rindu pārvaldības sistēmu Kambodžas galvaspilsētā Pnompeņā  - izglītības iestādē IT Academy STEP Cambodia.

Lasīt tālāk ...

Jauns premium kvalitātes SANEI Electronics termodrukas printeris, kas piemērots bankomātiem un jebkura cita veida pašapkalpošanās kioskiem, kur nepieciešama čeka, talona vai biļetes izdruka PAR ĪPAŠI IZDEVĪGU CENU TIKAI 199,00 EUR (bez PVN)!!!

Lasīt tālāk ...

Timesaving piedāvātais rindu vadības sistēmas risinājums BinaryQ palīdz īstenot ziemas prieku baudīšanu gan apmeklētājiem, gan uzņēmējiem Žagarkalnā, Milzkalnā, Riekstukalnā un citās trasēs.

Lasīt tālāk ...

Gada sākumā Valsts ieņēmumu dienests (VID), izvērtējot uzņēmumu darbību un finanšu rādītājus, iekļāvis Timesaving jaunizveidotajā padziļinātās sadarbības programmas bronzas līmenī. Šī līmeņa uzņēmēji disciplinēti pilda saistības pret VID, kā arī nodokļu nomaksai un darbinieku atalgojumam tērē vairāk, nekā ārpus programmas rāmja palikušie.

Lasīt tālāk ...