Dodoties uz poliklīniku, informācijas saņemšana iespējami īsākā laikā – ar ērta un pārskatāma eTablo starpniecību - ir atslēga uz apmierinātu klientu, kurš atkārtoti izvēlēsies tieši šo iestādi. Līdzšinējais ārstu darba laiku un citas pacientiem noderīgās informācijas atspoguļošanas formāts, izvietojot to uz lieliem, nepārskatāmiem dēļiem, ir palicis pagātnē.

Mūsdienu pacients vēlas viegli uztveramu un ātri atrodamu informāciju, kas pasniegta vizuāli pievilcīgā veidā. Poliklīnikas personāls dod priekšroku viegli menedžējamai platformai ar plašām modifikācijas iespējām, kas ļauj izmaiņas veikt ar pāris klikšķiem un uzreiz no jebkuras vietas pasaulē. Savukārt poliklīnikas vadība grib būt droša, ka darbinieki pilda savus tiešos darba pienākumus, nevis zaudē laiku informācijas dēļa papildināšanai. 

IT profesionāļu uzņēmuma Timesaving izstrādātais eTablo risinājums poliklīniku un citu iestāžu informācijas centriem balstīts uz pamatīgu izpēti, aptaujājot iestāžu darbiniekus un identificējot plašu problēmu spektru. Katrai no tām rasts risinājums. Rezultātā radīts vizuāli mūsdienīgs un multifunkcionāls produkts, kas ir pielāgojams poliklīnikām ar visspecifiskākajām prasībām, tai pašā laikā saglabājot plašu funkcionalitāti. Turklāt sistēmas vadība notiek attālināti, jo visa informācija atrodas “mākonī”.

eTablo sastāv no vairākiem displejiem, kas var būt izvietoti atšķirīgās pozīcijās: 3x3 displeji, 1x4 displeji, 2x2 displeji u.tml. Uz kāda no displejiem var pārraidīt tikai video vai dažādus attēlus, izmantojot to iestādes aktualitāšu atspoguļošanai.  

eTablo raksturojums:

  • Displeju skaits: neierobežots.
  • Valodas: latviešu, krievu, angļu.
  • Administrēšanas panelis: caur internetu, piekļuve no jebkuras vietas pasaulē.
  • Vairāki informācijas saraksti vienas poliklīnikas ietvaros vai dažādās iestādēs.
  • Drošība: displeju izvietošanai izmanto speciālus profesionālos stiprinājumus.
  • Dizains: korporatīvo krāsu, logo, fontu izmantošana.
  • Tehniskais nodrošinājums: internets, elektrības pievads (LAN vads, rozete).
  • Uzstādīšanas laiks: 1 diena. Apmācības – 1 h.

Izmaksas

eTablo risinājuma izmaksas veido iekārtas un programmatūra. Iekārtu skaits atkarīgs no izvietojamās informācijas apjoma, un to izmaksas tiek piemērotas individuāli.

Programmatūras izmantošana: EUR 75.00 mēnesī par vienu sarakstu, slēdzot līgumu uz 5 gadiem, ar iekļautu sistēmas atbalstu. Pēc 5 gadiem klients var turpināt izmantot sistēmu bez maksas, liekot uz saviem serveriem, vai arī maksāt tikai par servera uzturēšanu simbolisku maksu EUR 10 līdz EUR 15 apmērā.

 

Prezentācija PDF formātā (spiest, lai lejupielādētu)

 

Sīkāka informācija un demonstrācija:

20150933, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mārtiņš Stutiņš, projektu vadītājs

www.timesaving.lv

Jurista birojs

Informatīvā sistēma juristu birojiem par pieņemamu cenu. Šī programmatūra atvieglos, paātrinās un padarīs precīzāku un uzskatāmāku Jūsu darbu un tā rezultātus.

Elektroniska inventarizācija

Risinājums, kas palīdzēs Jums veikt inventarizāciju ātrāk un precīzāk. Risinājums izmanto svītru kodu skenēšanu (bet iespējama arī preces izvēle ar roku). Jūs varat izmantot šo risinājumu sasaistē ar JEBKURU grāmatvedības datorprogrammu, risinājums strādā neatkarīgi no tās, izmantojot Microsoft Excel datu eksportu. Jūs varēsiet veikt inventarizācijas biežāk, tam nebūs nepieciešami darbinieki ar īpašām zināšanām un tiks pieļauts mazāk kļūdu. Tiek uzkrāts ērts un pārskatāms inventarizāciju arhīvs.

Noliktavas pārvaldības sistēma INSTOCK WMS

InStock WMS (saīsinājums no angļu val. Warehouse Management System) ir nākamās paaudzes noliktavu vadības sistēma, kas nodrošina noliktavas procesu pārvaldības visaptverošu automatizāciju. Tā ir daudzfunkcionāla un fleksibla noliktavas vadības sistēma, kas izstrādāta noliktavas procesu automatizēšanai vidēja un liela izmēra distribūcijas centriem.

Pamatlīdzekļu uzskaite ar datu termināli

Mūsdienīgs risinājums automatizētai pamatlīdzekļu uzskaitei, izmantojot svītrkodu marķēšanu un pārnēsājamo plaukstdatoru. Savienojams ar jebkuru grāmatvedības datorprogrammu, no kuras iespējams eksports MS Excel formātā. Pieejams arī vienkāršāks risinājums, izmantojot rokas svītru kodu skeneri un atbalstošu programmatūru. Šajā risinājumā tiek nodrošināta tikai inventarizācijas pamatdatu uzkrāšana (lietotājs, kas noskanēja, datums, laiks).

AutoPARKs

Pārvaldības sistēma autostāvvietām.

InOut rindu vadības sistēma

InOut ir inovatīva, mūsdienīga un viegli pielāgojama rindu vadības sistēma, kas ievērojami atvieglo klientu apkalpošanas centru darbu vietās, kur ikdienā ir liela apmeklētāju plūsma.

Mūsdienīgs risinājums poliklīniku reģistratūrām – eTablo

Viegli administrējams tiešsaites IT instruments apmeklētāju informēšanai.

Citi risinājumi

Papildus augstāk minētajiem programmproduktiem, mums ir pieredze un iestrādes sekojošu programmatūras risinājumu izstrādē: svēršanas un pakošanas procesu automatizācija sasaiste ar elektroniskajiem svariem ieejas biļešu izdrukas un kontroles risinājumi mobilās biļetes, divdimensionālie (QR) kodi svītru kodu standarta GS1-128 ieviešana izmantošanai Eiropas un pasaules loģistikas centros Microsoft Word, Excel dokumentu izveides un analīzes pilnīga vai daļēja automatizācija

Jurista birojs - informatīvā sistēma juristu birojiem par pieņemamu cenu.

Šī programmatūra atvieglos, paātrinās un padarīs precīzāku un uzskatāmāku Jūsu darbu un tā rezultātus.

Vairāk informāciju skatiet datorprogrammas prezentācijā.

Vienmēr ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem, ierosinājumiem, ieteikumiem.

Risinājumi

Pamatlīdzekļu uzskaite ar datu termināli - mūsdienīgs risinājums automatizētai pamatlīdzekļu uzskaitei, izmantojot svītrkodu marķēšanu un pārnēsājamo plaukstdatoru.

Lasīt tālāk ...

AutoPARKS ir pēc jaunākajām informācijas tehnoloģijām veidota datorprogramma, kas ļauj pārvaldīt autostāvvietas darbu.

Lasīt tālāk ...